headerphoto
Start

wycieczki

Wynajem samochodu

Wynajem samochodu (...) stronie http://www.q24wypozyczalnia.pl w dowolne miejsce (oczywiście za odpowiednią opłatą). W ten sposób będziemy posiadali auto na naszą wycieczkę poza miasto. Utrzymywanie własnego samochodu osobowego naprawdę nie jest opłacalne, jeśli mamy zamiar korzystać z niego tylko parę dni w roku. O wiele tańszym i (...)

Tani nocleg w Gdańsku

Tani nocleg w Gdańsku (...) płaci się za pokój, lecz za miejsce noclegowe tzn. za łóżko. W hostelowym pokoju znajduje się wiele łóżek, natomiast łazienki, kuchnie, itp. to części wspólne. Rzeczą naturalną jest, że największą (...)

Indonezja - podróż marzeń

Indonezja - podróż marzeń (...) Jawajczyków i około 500 pomników Buddy.Kolejnym miejscem do odwiedzenia podczas pobytu w Indonezji jest z całą pewnością archipelag Gili, którego znakiem rozpoznawczym są niebiańskie plaże. Składają się na niego trzy wyspy: Gili Trawangan, Gili Meno i Gili Air.Indonezja to również idealne miejsce na eksperymenty kulinarne. Czego warto spróbować, będąc w Indonezji? Różnorodność smaków jest ogromna. Mamy do wyboru na przykład