headerphoto
Start

podróże

Wynajem samochodu

Wynajem samochodu (...) W dzisiejszych czasach coraz więcej osób postanawia zrezygnować z posiadania samochodu osobowego. Najczęściej tego typu decyzję podejmują mieszkańcy dużych miast, na przykład Krakowa. Codzienne podróżowanie samochodem do pracy jest niestety bardzo uciążliwe. W Krakowie mieszka naprawdę wiele osób, co oznacza, że (...)

Hotel poznań

Hotel poznań (...) poznańską wraz z gminami ościennymi takimi jak: Oborniki, Szamotuły, Śrem i Skoki. Poznań jest bardzo dużym ośrodkiem: akademickim, przemysłu, nauki i kultury, handlu, turystyki, a także logistyki. Swoją działalność prowadzi tutaj największe i najstarsze w kraju centrum wystawiennicze jakim są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na (...)

Indonezja - podróż marzeń

Indonezja - podróż marzeń (...) Indonezji, warto zobaczyć również Batur na Bali lub Rinjani na Lombok.Indonezja to jednak nie tylko wulkany. Warto tam również pojechać, by podziwiać przepiękne tarasowe pola ryżowe. Podziwiając je warto odwiedzić wioskę Kampung Naga i obejrzeć pokryte słomą domki z malowanego na biało bambusa.Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić, będąc w Indonezji, jest świątynia Borobodur. Jest ona nieco mniej znana niż świątynia